• Намалена цена
  • Ново
12Pcs/Set 12 Големи Димензии Нерѓосувачки Челик Тесто Крем Рог Габи, Конусна Цевка Конусни Колачи се Тркалаат Кујна Печење Мувла Алатка
zoom_in

12Pcs/Set 12 Големи Димензии Нерѓосувачки Челик Тесто Крем Рог Габи, Конусна Цевка Конусни Колачи се Тркалаат Кујна Печење Мувла Алатка

DEN 501.00 685.92

Износот
check Това е достапна


- Трајни, не-токсични, лесен за употреба и чиста. - Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт. - Одлична Комплет за создавање на убава торта декорација! Тип : Тесто Алатки Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Дното Дијаметар : Околу 3c м Висина : Околу 12c m Пакет вклучуваат : 12pcs/Set ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање. 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака. 5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат,клиентот ги задоволи е многу важно за нас! 1)Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2)ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 бизнис ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што побрзо. 3)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек или ни даде шанса да slove проблем пред неутрални/негативни повратни информации!

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
9-12
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Број На Модел На:
KBHB0213
Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ

Слична стока во категоријата..