• Ново
1pcs Обичај Еднорог Торта Topper Сјајот Злато Сребро Име Торта Toppers Девојка Роденден Торта Табела Декорација
zoom_in

1pcs Обичај Еднорог Торта Topper Сјајот Злато Сребро Име Торта Toppers Девојка Роденден Торта Табела Декорација

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна


Тоа е хартија, хартија, хартија!!!!!!!!!!!!!
Материјал : Хартија
Големина : Околу 15cm (6 инчи) во својата најдолго димензија.
Пакетот вклучува : 1pcs торта topper+2 парчиња 6cm стапчиња+2 парчиња 14cm стапчиња+4pcs roundots
Ве молиме оставете ги :
- Име што би сакале на topper

боја:
Злато, Сребро.
Шема:
Цртан филм животните,Писмо
Повод:
Забава,Роденден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
x12
Бренд Име:
MissBFM
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..