• Ново
1pcs Персоналните Сопствени Почетна Свадба Торта Topper Сјајот Злато Сребро Годишнината Торта Topper Ангажман Topper Партијата Декор
zoom_in

1pcs Персоналните Сопствени Почетна Свадба Торта Topper Сјајот Злато Сребро Годишнината Торта Topper Ангажман Topper Партијата Декор

DEN 479.52

Износот
check Това е достапна


Тоа е хартија, хартија, хартија!!!!!!!!!!!!!
Материјал : Хартија
Големина : Околу 15cm (6 инчи) во својата најдолго димензија.
Пакетот вклучува : 1pcs торта topper+2 парчиња 6cm стапчиња+2 парчиња 14cm стапчиња+4pcs roundots
Ве молиме оставете ги :
- Името и бројот што би сакале на topper

боја:
Злато, Сребро.
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажман
Шема:
Писмо,Број
Број На Модел На:
X21
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MissBFM
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..