• Намалена цена
  • Ново
Обичај венец свадба торта topper Дрвени Свадба Партија Декорација Персоналните Име Селски Торта Topper
zoom_in

Обичај венец свадба торта topper Дрвени Свадба Партија Декорација Персоналните Име Селски Торта Topper

DEN 319.00 335.52

Износот
check Това е достапна

Материјал : Дрвени,акрилна Боја : Злато,Сребро,Розово злато,Дрво,црна Дебелина : 0.3 цм Прибл. Големината на сите видови : Должина не поголема од 17cm Ширина не повеќе од 15cm ве Молиме да ги споделите со нас она што се име и презиме,датум ќе ти пишувам на торта topper. .

боја:
Црна
Повод:
Партија,Свадба,Свадба & Ангажман,Годишнина,Роденден
Шема:
Буква,Срцето,Број,Невестата & Младоженецот,Ѕвезда,Круна,Chevron
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
убава свадба
Бренд Име:
TBIYTCWS
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..