• Намалена цена
  • Ново
Бремени свадба торта topper,Невестата и Младоженецот Силуета Торта Topper,Обичај Уникатен Селски Акрилик сребро дрвени Торта Topper
zoom_in

Бремени свадба торта topper,Невестата и Младоженецот Силуета Торта Topper,Обичај Уникатен Селски Акрилик сребро дрвени Торта Topper

DEN 456.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Бремени свадба торта topper,Невестата и Младоженецот Силуета Торта Topper,Обичај Уникатен Селски Акрилик сребро дрвени Торта Topper ве Молам дозволете ми да знам следниве информации во "белешки на продавачот' кога ќе го поставите цел, Ако имате прилагодено дизајн во умот, испрати ни порака и ние ќе бидеме среќни да работат со вас за да се создаде торта topper обичај прилагодени за вас! За ДА го ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ ВАШИОТ ЗНАК, ве Молиме изберете знак во боја и големина, од паѓачкото мени се наведени на десната страна на оваа листа и потоа кликнете на зелени Додади во Кошничка Копчето. Бидете сигурни да листа што минатата името треба заедно со вашата свадба датум во "Белешки На Продавачот' кутијата кога се проверува за да се избегне доцнење. Pls контактирајте ме Ако се на големо, јас ќе ви даде голем попуст. Превозот Однос Откако ќе се плати цел, објект на производството е од 3-4 работни дена. Ние обезбедуваме e-пакет да се САД и Русија, превозот време околу 12-18days. И Кина пост на други земји, треба околу 30-45days. Следење на број ќе се достави откако објект се испраќаат.

боја:
злато, Црна, сребрена, дрво, старо дрво
Шема:
Невестата & Младоженецот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
x099
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Акрилик
Големина:
14cm 16cm 18cm 20cm
Тип:
Настан & Партија Материјали

Слична стока во категоријата..