• Ново
Nolvo Светот Светло Златна Боја Големи Метални заклучување додатоци за Куфер торба чанта изработка,снабдување со хардвер фабрика директни
zoom_in

Nolvo Светот Светло Златна Боја Големи Метални заклучување додатоци за Куфер торба чанта изработка,снабдување со хардвер фабрика директни

DEN 1679.04

Износот
check Това е достапна


Правење на вашиот сопствен куфер кутија, торба за заклучување додаток,10 групи/многу

боја:
светлината злато, сребро.
Тежина:
Other
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Тип:
Заклучување
Број На Модел На:
метал заклучување за замена
Бои:
Светлината Злато,Сребро.
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
чанти bags' заклучување DIY handmake
користат за:
DIY торби,паричници,кутија,куфер,багаж,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Слична стока во категоријата..