• Намалена цена
  • Ново
Класичен Стил Луксузни Бронза Toothpick Носителот Автоматско Цинк Легура Квалитет Олеснување Цвет Гроздобер Toothpich Шише Декорација
zoom_in

Класичен Стил Луксузни Бронза Toothpick Носителот Автоматско Цинк Легура Квалитет Олеснување Цвет Гроздобер Toothpich Шише Декорација

DEN 571.00 815.52

Износот
check Това е достапна

Притиснете го копчето на врвот на носителот, тоа ќе биде отворено Материјал : Цинк Легура Димензија : 10cm x 5cm Нето Тежина : 290g Облик : јајце Боја : Бронзени/Бакар Боја

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Toothpick Носители
Број На Модел На:
H001
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
боја:
Купер Боја/Бронза

Слична стока во категоријата..