• Намалена цена
  • Ново
Minika Нови Розова женски Патики на Платформа тонирање Оптоварување zapatillas спортски чевли за жени Замав Чевли Слабеење Патики Фитнес
zoom_in

Minika Нови Розова женски Патики на Платформа тонирање Оптоварување zapatillas спортски чевли за жени Замав Чевли Слабеење Патики Фитнес

DEN 1133.00 2059.20

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фитнес Чевли
Датум На Издавање:
Spring2018
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
1618
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Бренд Име:
minika
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Ниво На Пракса:
Почетник
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Чевли Ширина:
Медиум
Outsole Висина:
4.5-5 СМ
Големина:
35-42
Пакет:
Нова без кутија
боја:
Розова, Бела, Светло Сива, D+Сива
Поставата:
Mesh+Памук Ткаенини
Функција:
Дише, Амортизацијата, Против пролизгување, Мека

Слична стока во категоријата..