• Намалена цена
  • Ново
Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13MM
zoom_in

Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13MM

DEN 456.00 480.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Трговија на големо 50pcs Мали Сребро Алуминиум Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превозот Прстен-13 MM

Тип На Производ:
Токи
Употреба:
Облека,Чевли,Ремени,Торби
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Обликот:
овална
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
Клучни Куките
Број На Модел На:
Ring-13MM
Декорација:
Други
Големина:
13*32mm
Објектот Тежина:
3.2g

Слична стока во категоријата..