• Намалена цена
  • Ново
10set(метал тока+прилагоди тока+D прстен/set) DIY Куче Јака 2.0 cm diy emboitement цинк легура тока се прилагоди токи
zoom_in

10set(метал тока+прилагоди тока+D прстен/set) DIY Куче Јака 2.0 cm diy emboitement цинк легура тока се прилагоди токи

DEN 1062.00 1279.20

Износот
check Това е достапна


10set (метал тока+прилагоди тока+D прстен/set) DIY Куче Јака 2.0 cm diy emboitement цинк легура тока се прилагоди токи
100% Сосема Нов!
Ако купувате 1 сет, ние ќе ви испрати 1 buc метал тока, 1 buc се прилагоди тока и 1 buc D прстен.
Големина : 20mm
Тежина : 51g/set
Боја : Златна, сребрена
Материјал : цинк легура
Пакет : најголемиот дел пакет
Опис : Метални додатоци за DIY Куче јака
Со нарачување правила : ве Молиме кликнете на за да купи количеството што го сакате, било бараат само оставете порака за нас.
Производ шут :
Златниот :

Сребрена :
Answer : ___________________________ Note : - - - Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот
- Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење

Големина:
20mm
Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
DK-001, DK-003, DK-009, DK-010, DK-011, DK-028
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Чевли,Ремени,Торби
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
DIY за Куче Јака
Декорација:
Токи
Име на производ:
куче јака 2.0 метал DIY додаток
Ефект:
поврзете се
Боја:
златна, сребрена
Големина:
20mm
Ако имало било инвентар:
Yes
Времето за испорака:
Еден ден
Материјал:
Цинк Легура
Тежина:
51g/set
Пакување:
Најголемиот дел пакет
превозот метод:
Кина пост

Слична стока во категоријата..