• Намалена цена
  • Ново
1PCS НАЈДОБРИ Титаниум Steinhart Леќа Виткање Forccep офталмолошки инструменти
zoom_in

1PCS НАЈДОБРИ Титаниум Steinhart Леќа Виткање Forccep офталмолошки инструменти

DEN 3679.00 3998.88

Износот
check Това е достапна


Нови Steinhart Леќа Виткање Forccep офталмолошки инструменти
Опис :
Направени на Титаниум
Триаголен облик на внатрешното и вилиците.
се справи со запре pin за да се спречи преку виткање IOL
Должина : 115mm

Бренд Име:
OUSSIRRO
Материјал:
Титаниум
Тип На Објект:
Toiletry Колекции

Слична стока во категоријата..