• Ново
тест OK НОВИ Леќи на Опрема за Зумирање За Нико P900 P900S Дигитална Камера Поправка Дел
zoom_in

тест OK НОВИ Леќи на Опрема за Зумирање За Нико P900 P900S Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 1430.40

Износот
check Това е достапна

тест OK НОВИ Леќи на Опрема за Зумирање За Нико P900 P900 S Дигитална Камера Поправка Дел
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Број На Модел На:
P900
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Леќа Тип:
Телескопски
надворешен блиц:
No
Посебна Карактеристика:
Никој
Фокусна Должина:
23
Големина На Екранот:
< 2
Тип На Сензор:
ccd
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше
Сензор Тип На Елемент:
ccd

Слична стока во категоријата..