• Ново
Пескарење 21s памук предиво обоена plaid кошула ткаенина зима жените носат ткаенина и на самото место
zoom_in

Пескарење 21s памук предиво обоена plaid кошула ткаенина зима жените носат ткаенина и на самото место

DEN 554.88

Износот
check Това е достапна


Состав и содржина : памук, Полиестер
Грофот : 21s*21s
Густина : 80*70
Ширина : 145cm
Тежина : 180 грама (g/ ㎡)
Специфични употреба : кеси, фустан, долен веш, пижами, повик носат, спортски, кошули, троседот, постелнина, декоративна ткаенина, завеса крпа, перница, перница, се облекуваат

Материјал:
Полиестер / Памук
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
145cm
Шема:
Предиво Обоена
Стил:
Ripstop
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Дише
Тип:
brocade ткаенина

Слична стока во категоријата..