• Ново
Трговија на големо 10 Јарди се Зголеми Злато Sequin Ткаенина од дворот Висок Квалитет 3мм Sequin Ткаенина за Sequin Позадина Свадба Декорација DIY
zoom_in

Трговија на големо 10 Јарди се Зголеми Злато Sequin Ткаенина од дворот Висок Квалитет 3мм Sequin Ткаенина за Sequin Позадина Свадба Декорација DIY

DEN 4656.00

Износот
check Това е достапна

дворот -15.97 /двор
Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,
Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Извезена Sequin Ткаенина Бела /Gold/Champagen
Тип:
водат ткаенина
Бренд Име:
LQIAO
Ширина:
Effective Sequin Cover Width120-125cm
Шема:
Извезена
Функција:
еластичен
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Полиестер
Плетени Тип:
извезена ткаенина
Стил:
Извезена
боја:
Злато/Црна/Црвена/Розово Злато(над 80 бои за вашиот референца)
Се прилагодите:
Прифати ОЕМ и повеќе квантитет/бои
Употреба:
Вечерна Облека/Облека/Бикини/Чевли/Перница Покрие/Свадба Декорација
Diamater на Sequin Големина:
3мм Sequin Ткаенина
mesh ткаенини:
Висок Квалитет sequin ткаенина
Обичај Фотографија Позадина:
Секој Големина Е Можно
Злато Sequin Ткаенина/Mesh Ткаенини:
sequin чипка ткаенина/ткаенина sequin
sequin ткаенина/висок квалитет чипка ткаенина:
tecido/Sequin tecido/Sequin Applique
Sequin tissus/Sequin tissus paillette:
Tela lentejuelas/Sequin Чипка Ткаенина

Слична стока во категоријата..