• Намалена цена
  • Ново
Сива Розова Сина DIY креветчето постелнина перница quilting рачно производство decor памук twill крпа цртан филм еднорог виножито ѕвезди ткаенина
zoom_in

Сива Розова Сина DIY креветчето постелнина перница quilting рачно производство decor памук twill крпа цртан филм еднорог виножито ѕвезди ткаенина

DEN 265.00 312.00

Износот
check Това е достапна


Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,текстилни ткаенини,tilda памучна ткаенина,ткаенина за шиење,Zakka,ткиво да се шие,tecido,занает материјал,telas
Име на производ : Печатени twill памучна ткаенина масти
Материјал : Памук, Густи и газирани , погоден за крпеница
Дизајн : како на сликата покажува.
Големина на : 160 x 50cm/160 x 100cm/160*150cm/160*200cm/160*250cm/160x300cm/
(намалување од страна на рака, за грешка +-2 см)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете
Карактеристики : Еко-frienly отпечатоци, погоден за крпеница,домашен текстил,постелнина, перница покрива, кеси, душеци, престилки, занаети, дома мека декорација , видови на DIY проекти. Answer : ___________________________ Note : 1.Сите ткаенини се скрати со рака.Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. 2.Поради разликите во компјутерски монитори,вистинските бои може многу малку од оние што се прикажани. мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот. 3."Намалување" : најмногу 5% за памучна крпа. 4.Ве молиме оставете верзија или боја кога ќе ги нарачате. Боја можеби малку различни, поради moniter.особено некои крпа на крем или беж боја изгледа како бела!Pls јо љубезно го знам тоа.ви благодариме!Било каков проблем,pls што контактирајте со нас. 5. Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.
Превозот термини :
ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена
(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact.
наплата & се враќа
ако има било какви проблеми со нашиот производ,
можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.

Големина:
160x50cm, 160x100cm, 160x150cm, 160x200cm, 160x250cm, 160x300cm
Ширина:
160cm/meter
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
NO
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
Syunss
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Тип:
Памук
Плетени Тип:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Печатени
густина:
133*72
Saori:
40*40

Слична стока во категоријата..