• Намалена цена
  • Ново
SL062 Свила Лен/ Кран и Hibiscus/ Свила Ткаенини Mulberry Свила 30% Свила 70% Лен/ Ширина 1.48 yd Дебелина 14mm Единица: По PC
zoom_in

SL062 Свила Лен/ Кран и Hibiscus/ Свила Ткаенини Mulberry Свила 30% Свила 70% Лен/ Ширина 1.48 yd Дебелина 14mm Единица: По PC

DEN 2494.00 3117.60

Износот
check Това е достапна

метар метар метар метар метар метар метар

боја:
W135cmxL116cm
Ширина:
1.35meter= 53.15=1.48yd(+-2~4cm)
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Функција:
Дише
Стил:
Кран и Hibiscus
Тип:
свила лен
Плетени Тип:
Warp и Weft
Материјал:
30% Свила 70% Лен
деноминирани единица:
по pc, pc компјутери
Употреба:
Облека Материјал
Материјал:
30% Свила 70% Лен
Технологија:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Дебелина:
14m/m (mm или momme), 80g/m
транспарентност:
semitransparent
Drape Перформанси:
малку форма
Треба Поставата:
Yes
намалување:
3-5%
Должина:
1.16meter=45.67= 1.27yd(+-2~4cm)

Слична стока во категоријата..