• Ново
кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница супер светло сина вода со бран и црвената злато сино пеперутка шема
zoom_in

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница супер светло сина вода со бран и црвената злато сино пеперутка шема

DEN 955.20

Износот
check Това е достапна

ДАНОК на Вашата влада може да ви наплатат увозни давачки, даноци и такси кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена / превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нашата продавница ќе НЕ вратат ако купувачот одбие да ја плати сопствената држава е царинските давачки. Нашите шамија Продавница : http : //www.aliexpress.com/store/1732030
Она што е стан : +8613-0678-66566
Wechat : 8012297
Материјал : 35%свила+65%rayon Продажба Единица : Метар ширина : 75СМ(0.75 M) тежина : 180g/M Instagram : Wsilk _ com ДАНОК
Вашата влада може да ви наплатат увозни давачки, даноци и такси кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена / превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нашата продавница ќе НЕ вратат ако купувачот одбие да ја плати сопствената држава е царинските давачки. Нашите шамија Продавница : http : //www.aliexpress.com/store/1732030
Она што е стан : +8613-0678-66566
Wechat : 8012297

Стил:
Dobby
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Mothproof
Ширина:
75CM
Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
Свила / Rayon
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..