• Намалена цена
  • Ново
114CM Широк 30ММ Солидна Боја Тешка Свила Ткаенини за Пролет и Лето Облечи Блуза E396
zoom_in

114CM Широк 30ММ Солидна Боја Тешка Свила Ткаенини за Пролет и Лето Облечи Блуза E396

DEN 2645.00 2784.00

Износот
check Това е достапна


Тоа содржи свила,
114cm широк,30мм
цената за 1 метар долг,
ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 метар.
Ткаенини опис :
Бидејќи речиси на нашите ткаенина е посебна за Европски и Американски врвот одделение makert,па затоа е со висок квалитет и најновата мода.Цената на облека кои се направени од овие ткаенина е многу висока,но тука можете да го купите во разумна цена.Вие нема да се жалам за да го купат.Може да се направи облека се однесуваат на слика или само да го направи тоа со ќе.
Испорака
1,Превозот метод
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест,но, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
2,за време на Испорака
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
3,Увоз царински давачки
Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите additonal царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако постои било кој квалитет на проблемот со објектот,ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 7 дена од денот на вашиот прием на објектите.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Aution : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн., па боја неусогласеност не може да биде причина на се враќа.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете posibive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој prolblems и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

боја:
број 2 број 3 број 4 број 1
Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
114cm
Материјал:
Свила
Функција:
Други
Ширина:
114cm

Слична стока во категоријата..