• Намалена цена
  • Ново
1Pcs 16G Катетер Канила Пирсинг Игли Снабдување Професионални Челик Тетоважа Игли За Тело Накит Тетоважа, Пирсинг Комплет
zoom_in

1Pcs 16G Катетер Канила Пирсинг Игли Снабдување Професионални Челик Тетоважа Игли За Тело Накит Тетоважа, Пирсинг Комплет

DEN 48.00 55.68

Износот
check Това е достапна

1 Pcs/Пакет 16 G Катетер Канила Пирсинг Игли Состојба : 100% Сосема Нов Бренд : ATOMUS Не Штети на Човечкото Тело Dersign : Стерилни Пирсинг Игли Пакување : Стерилни Одделни Пакување, 1pcs/пакет Професионална Пакување за да се заштити вашата предмети Пакет Вклучуваат : 1 Pcs/Пакет Превозот 1)1-3 Дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата. 2)ве Молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3) DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. Начин на плаќање 1.Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. 2. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не се вклучени во објекти цена или превозот надомест. Тоа е купувачот одговорност, но ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас да го реши проблеми, и нуди слободен документи, доколку постојат било какви трошоци, тоа ќе биде купувачот одговорност. Се врати Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да даде голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука. Благодарам многу! Контакт 1)Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас! 2)Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден. Ви благодариме за вашата посета, среќа и за нас.

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
WS0077_01-1pcs
Бренд Име:
ATOMUS
Припаѓаат на:
Тетоважа Игла
Расположливиот Стерилна Игла Тетоважа:
Yes
Професионални Тетоважа Додатоци:
Yes
За професионална употреба или домашна употреба:
Yes
Од:
Кина
боја:
како се покаже слика
игла тип:
16g

Слична стока во категоријата..