• Ново
2017 ВРВОТ Кина Традиционалните Тетоважа Флеш Книга Кралот Мајмун Античките Самурај општи Бесплатен Превозот
zoom_in

2017 ВРВОТ Кина Традиционалните Тетоважа Флеш Книга Кралот Мајмун Античките Самурај општи Бесплатен Превозот

DEN 1023.36

Износот
check Това е достапна


2017 ВРВОТ Кина Традиционалните Тетоважа Флеш Книга Кралот Мајмун Античките Самурај општи Бесплатен Превозот
1. Количина : 1 Компјутер
2. големина;11"x8"(28.5 CMx21 CM
3. Страна број : 42 страница
Големина На Страницата : А4
ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање. Продавачот плаќање инструкции ве Молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено,ви благодариме! Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа. 2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба. 3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа 's наша должност е да гарантира квалитет. 4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата. 5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома. 6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент. Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас. Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
A4
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..