• Ново
10 поставува 3.81 2pin Терминал приклучок тип 300V 8A 3.81 mm теренот конектор за pcb завртка терминал блок бесплатен превозот
zoom_in

10 поставува 3.81 2pin Терминал приклучок тип 300V 8A 3.81 mm теренот конектор за pcb завртка терминал блок бесплатен превозот

DEN 84.00

Износот
check Това е достапна


Ви благодариме

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2edg3.81-2P
Тип:
Splice

Слична стока во категоријата..