• Намалена цена
  • Ново
2.8 plug пролет директно сечилото PCB коло лемење терминал обвивка ладно crimping терминал
zoom_in

2.8 plug пролет директно сечилото PCB коло лемење терминал обвивка ладно crimping терминал

DEN 280.00 295.20

Износот
check Това е достапна


2.8 plug пролет директно сечилото PCB коло лемење терминал обвивка ладно crimping терминал
1 сет : 2.8 Полињата за + PCB Вметнете + обвивка
количина : 50set
Материјал : бакар калај

Тип:
Splice
Број На Модел На:
DJ622
is_customized:
Yes
Количина:
50set

Слична стока во категоријата..