• Намалена цена
  • Ново
RJ45 Ethernet Машки До 8 Pin AV Терминалот Завртката Адаптер Конвертор Блок Приклучок
zoom_in

RJ45 Ethernet Машки До 8 Pin AV Терминалот Завртката Адаптер Конвертор Блок Приклучок

DEN 87.00 92.16

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Машки RJ45 да завртка терминали
Користење со baluns кои имаат RJ 45 видео порти
Компактен дизајн и сигурна конекција
За Мачка.5, Кат.6 и Мачка.7 кабел
За цврсти инсталација кабел
Овој терминал е жичен во согласност со ОВЖС/минлив исхемичен напад 568 B жици стандард за структурно каблирање. Работи одлично за разделување на парови на UTP кабел. Компактен дизајн и сигурна конекција.
Работи одлично за видео надзор камера
Спецификација :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Количина : 1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1x Терминален Адаптер
1x Мини Screwdrive

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Splice
Број На Модел На:
3W180323

Слична стока во категоријата..