• Намалена цена
  • Ново
WINLIFE Пастирски Стил Круг Област Килим Флорални Мат Европската Декоративни Килим Перат Чај Маса Мат Компјутер Стол Килим Спалната соба Мат
zoom_in

WINLIFE Пастирски Стил Круг Област Килим Флорални Мат Европската Декоративни Килим Перат Чај Маса Мат Компјутер Стол Килим Спалната соба Мат

DEN 1253.00 1392.00

Износот
check Това е достапна


WINLIFE Пастирски Стил Круг Област Килим Флорални Мат Европската Декоративни Килим Перат Чај Маса Мат Компјутер Стол Килим Спалната соба Мат
100% Сосема нов & удобно
Боја : Како на сликата
Материјал : Меша
Големина : 80*80см/100*100cm/120*120cm
Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен
(Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.)
Карактеристики :
1.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.
2.Двете машина за миење и вода се мијат, се ок.
3.Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или dinning соба.
4.Носат отпорни не се лизга, меки, удобни, не-токсични, без мирис.
Пакетот вклучува : Вратата мат*1 PC
Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Топло Совети
Превозот ќе се организира по уплатата да стигне до нас,во рок од 1-3 дена. Ние треба да се сигурен испорака компанија за нашите клиенти како"Кина Пост","ЕМС","ПРОЗОРЦИ"."DHL","Fed Ex". Ако ви треба промена на превозот услуга,plesae контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Ние обезбедуваме услуга во рок од 12 часа,сите пораката ќе се одговори на првиот.Ве молиме контактирајте со Inbox meessage или Трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот.
Ние ќе пишува"Примерок"или"Подароци"на пакетот во помала вредност да ви помогне да се ослободи од данок. Било увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се на купувачот одговорност,па ве молиме да ја проверите wirh вашата локална царинска испостава за да го потврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат. На Бразил, клиенти,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за нас откако ќе цел да се направи вашата цел процес побрзо.
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 4 или 5 ѕвезди,па знаеме кои сте ги добиле на вашата цел и се среќни со објектот.Ние ќе го прават истото за вас! Ако има било какви проблеми со купувањето,plese бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот,па ние може да го реши прашањето на позитивен начин. Како што можете да замислите,вашиот добар фидбек е витално за нашиот успех.

Големина:
1000MM x 1000MM, 1200mm x 1200mm, 800MM x 800MM
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Пастирски
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Украсни
Измијте Стил:
Рака Мие,Механички Измијте
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Круг
дизајн:
Wilton
Техника:
Машина Направени
Измијте Стил:
правосмукалка
Материјал:
спојувањето

Слична стока во категоријата..