• Намалена цена
  • Ново
Zeegle Кујна Кат Мат Анти Пропадна Спалната Соба Тепих Ноќни Душеци Биро Табела Мат Добредојдовте Doormat Кујна Област Килим Дома Декор
zoom_in

Zeegle Кујна Кат Мат Анти Пропадна Спалната Соба Тепих Ноќни Душеци Биро Табела Мат Добредојдовте Doormat Кујна Област Килим Дома Декор

DEN 501.00 667.68

Износот
check Това е достапна


10246
14924
Производи Детали :
1.Материјал : Полиестер
2.Димензии : 40cm*60см , 50*80см, 40*120cm, 50*120cm, 50*160cm, 40*60см+40*120cm, 50*80см+50*120cm, итн. Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)
3.Применливи Предмет : Ходникот; Влез; Вратата; Отворено; дневната Соба; Лоби; Кујната; Динг соба, Салон,итн.
4.На Дното Опис : Не-плетени Не се Лизга Честички на дното со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга;Отпорни на Корозија
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Може да нежно миење на рацете, Директно машина за перење.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -3 cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.Ние, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Големина:
40x60cm, 50x80cm, 40x120cm, 50x120cm, 50x160cm, 40x60cm and 40x120cm, 50x80cm and 50x160cm
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Обична
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Место:
Ходникот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Модерната Едноставен Дизајн
Начини на Продажба:
се продава од парче
Број На Модел На:
мат
Употреба:
Кујна
дизајн:
Тепих

Слична стока во категоријата..