• Намалена цена
  • Ново
Безжичниот Водоотпорен BBQ Дигитален Термометар Кујната Готвење Месо Рерна Храна Бразилецот Пушач Двојна Сонди Температура Алатки Тајмер
zoom_in

Безжичниот Водоотпорен BBQ Дигитален Термометар Кујната Готвење Месо Рерна Храна Бразилецот Пушач Двојна Сонди Температура Алатки Тајмер

DEN 993.00 1103.52

Износот
check Това е достапна


Безжичниот Водоотпорен BBQ Дигитален Термометар Кујната Готвење Месо Рерна Храна Бразилецот Пушач Двојна Сонди Температура Алатки Тајмер
Опис : Предмет тип : Храна Термометар Работи принцип : Отпорност на температура, мерење на Температура опсег : -20-250 (℃) Материјал : Пластични + ' рѓосувачки челик за грешка при Мерење : ± 1 ℃ Батеријата Модел : 4 * AAA батерија (не се вклучени) Производ тежина : 250g Пренос на далечина : 20 метри до 30 метри Производ бруто тежина : 238g Конвенционалните боја : Црвена Производ Големина : 9 * 7 * 19cm Карактеристики : Пре-програмирани температура за готвење различни јадења и вкусови. Одберете вкус поставка : ретко добро направено Прикажува претходно поставена и актуелната готвење температура Аларми кога целна температура се постигне Нерѓосувачки челик сонда со 1m (39") отпорни на топлина жица ℃/℉ switchable Светлото 9 : 59 : 59 (h : min : дик) брои надолу и нагоре тајмер Безжичен пренос до 30 метри во отворен простор Температура опсег : 32℉ да 482℉ (-4℃ до 250℃), намалување на температурата се покажува LLL,и е повисока температура покажува HHH. Dual сонди за тестирање 2 видови на месо во исто време Пакет се Вклучени : 1 * Храна Термометар(Термометар + основа( по случаен боја) + двојно сонда + инструкции) Забелешки : Како серија е различен , боја на основата се исто така различни, ние испрати црна или сребрена боја во случаен избор . 1-2mm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings. Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Тип:
Домаќинство Термометри
Број На Модел На:
105
Тип На Производ:
Термометри
Термометар Тип:
Дигитални
Бренд Име:
KTJ
Термометар Употреба:
Рерната Термометри
Материјал:
Пластични + Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..