• Ново
со dhl 200pcs практични Мини LCD Дигитален Термометар Hygrometer Фрижидер Замрзнувач Тестер Температура Влажност Метар Детектор SN1827
zoom_in

со dhl 200pcs практични Мини LCD Дигитален Термометар Hygrometer Фрижидер Замрзнувач Тестер Температура Влажност Метар Детектор SN1827

DEN 16320.00

Износот
check Това е достапна


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : изборен Круг електронски hygrometer
3. Материјал : Пластика
4. Големина : 45 x 14mm
5. Боја : Црвена, црна, бела, зелена, сина, жолта
6. Температурата опсег : -50~ +70°C
7. Температура на екранот резолуција : 0.1°C
8. Температура на мерење на точност : ±1°C
9. Моќност : копчето батеријата-напојува
10. Боја : Зелена, Сина, Портокалова, Бела, Жолта, Црна
11. Моделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влага-отпорен, силен анти-мешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters и други потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема.

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Бела
Тип:
Домаќинство Термометри
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Тип На Производ:
Температура Влажност Метри
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SN1827
Термометар Тип:
Дигитални

Слична стока во категоријата..