• Намалена цена
  • Ново
Темјан Носителот Режач Држи Кутија Дрво Браун Рачно Изработени Занаетчиски -Приближно 10 Инчи,
zoom_in

Темјан Носителот Режач Држи Кутија Дрво Браун Рачно Изработени Занаетчиски -Приближно 10 Инчи,

DEN 392.00 426.24

Износот
check Това е достапна


Плаќање :
Ние прифаќаме alipay & виза
Ве молиме да обрнете вашата нарачка во рок од 14 дена. Ако треба да го откажете вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас.
Превозот :
Ние ќе брод од цел во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на кина пост.
За меѓународна шпедиција, времето на испорака е за 14-20 работни дена да пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, може да се земе дури и
подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.
Ние секогаш се нудат во комбинација превозот попуст на повеќе наредби.
Ако е потребно побрзо превозот услуга, приоритет или express mail услуга е на располагање по барање.
Враќање :
Ако не сте задоволни со купувањето, може да се врати на нас или замена за друг предмет. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Откако ќе се сретне со било какви проблеми при користење нашите објекти можете да ги контактирајте со нас слободно,ние ќе се направи сте 100% satisfation!

Број На Модел На:
L
Тип:
Темјан Режач
Бренд Име:
jecengs
Производство:
Ароматерапијата Плоча
Материјал:
Дрво
Естетската Функција:
Никој
Класификација:
Темјан База
Употреба:
Мирисот Отстранување/Dehumidification
Апликацијата Област:
дневна соба
Приклучок Тип:
Други

Слична стока во категоријата..