• Намалена цена
  • Ново
Буда бакарни легури глеѓ плоча темјан темјан сандаловина темјан режач Lotus храмот материјали
zoom_in

Буда бакарни легури глеѓ плоча темјан темјан сандаловина темјан режач Lotus храмот материјали

DEN 1560.00 2400.00

Износот
check Това е достапна


Буда бакарни легури глеѓ плоча темјан темјан сандаловина темјан режач Lotus храмот материјали
Испорака : 1.Во принцип, ние ќе се користи Кина пост , може да биде потребно долго време,но цена е поевтина, треба вашата љубезно трпение. Сите Бесплатен превозот значи дека Кина Пост mail. На логистички потреби побрзо, ние, исто така, ќе понуди побрзо изразат поради вашата requirment,но треба дополнителни трошоци . Ако поголема цел ние исто така да го користите логистика побрзо. 2.Ние ќе забележите дека на следење на број штом ќе ја пратите пратката надвор. 3.Понекогаш тоа ќе се 4-7 недели поради строгите царински преглед. 4.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. 5.Нашата цена не вклучува даноци, па ние ќе се изјасни како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Повратни информации : 1. Ние се успее во зависност од вашето задоволство. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако сте задоволни нашите предмети, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации(Пет ѕвездички). 3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ве молиме econtact нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми.

Тип:
Темјан Режач
Производство:
Ароматерапијата Плоча
Апликацијата Област:
Будистички Храм
Материјал:
Метал
Класификација:
Темјан База
Приклучок Тип:
NO

Слична стока во категоријата..