• Намалена цена
  • Ново
2018 Секси Ленти Бански Жените Praia Едно парче Костим за капење Mayo Badpak Monokini Maio Biquini Maillot де bain femme костим за Капење
zoom_in

2018 Секси Ленти Бански Жените Praia Едно парче Костим за капење Mayo Badpak Monokini Maio Biquini Maillot де bain femme костим за Капење

DEN 518.00 719.04

Износот
check Това е достапна

Некои дизајн е нерегуларни печатење,па печати можеби малку различни,pls прифати Големина : S/M/L/XL/2xl Поставен и стилски костими за капење на Плажа во едно парче swimwear Dress Одговара на повеќето девојки,жени и лејди ако ви треба вистински слика,pls да ни оставите порака.ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Darsjucbd
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Еден Парчиња y1986

Слична стока во категоријата..