• Намалена цена
  • Ново
Секси Црно Бели ленти бикини 2018 бикини оглавник Жените Костим за Капење Бански Печатени Костим за Капење maillot де bain femme
zoom_in

Секси Црно Бели ленти бикини 2018 бикини оглавник Жените Костим за Капење Бански Печатени Костим за Капење maillot де bain femme

DEN 529.00 652.80

Износот
check Това е достапна


Секси Црно Бели ленти бикини 2018 бикини оглавник Жените Костим за Капење Бански Печатени Костим за Капење maillot де bain femme
Големина на Табела : Големина Биста Половината Хип Првенство Висина(cm) Werght(kg) S 79-82 62-66 84-88 70 A/70 B 150-156 40-48 М 83-86 67-70 88-92 70 A/70 B 155-162 48-56 L 87-90 71-74 92-96 70 C/75 A/75 B/75 C 160-165 56-62 XL 91-94 75-78 96-100 75 D/80 A/80 B/80 C 163-168 62-66
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
FANNAI
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
DDD22
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Слична стока во категоријата..