• Намалена цена
  • Ново
1Piece Хируршки Челик Опал Циркон Сегмент Обрачот Прстени Септумот Clicker Носот Усна Уво Пирсинг Хеликс ' Рскавица Прстени Тело Накит
zoom_in

1Piece Хируршки Челик Опал Циркон Сегмент Обрачот Прстени Септумот Clicker Носот Усна Уво Пирсинг Хеликс ' Рскавица Прстени Тело Накит

DEN 90.00 95.52

Износот
check Това е достапна

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Dersign : Носот Clicker *Материјал : Surigcal Челик *Големина : 14g Внатрешна Diamater : 8mm *Боја : Сребрена, Црна, Злато, злато се Зголеми, OP17, OP38, OP14, Јасно Циркони, AB Циркони, Црна Циркон *Пакување : секое парче секоја кеса *Многу 1piece, Изберете desgin што треба *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

Метална боја:
Сребро Елоксирани, Црна Елоксирани, Злато Елоксирани, Розово Злато Елоксирани, OP17 Бел Опал, OP38 Пурпурна Опал, OP14 Црн Опал, Јасно Циркони, AB Циркони, Црна Циркони
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
062701
Големина:
Choosable
боја:
Choosable
Стил:
Носот Clicker

Слична стока во категоријата..