• Ново
Finisar FTLF1421P1BCL-HW 2.488 G-1310nm-15km-СМ-eSFP влакна optical transceiver
zoom_in

Finisar FTLF1421P1BCL-HW 2.488 G-1310nm-15km-СМ-eSFP влакна optical transceiver

DEN 1744.80

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
FTLF1421P1BCL-HW
Состојба:
Нов и Оригинален

Слична стока во категоријата..