• Намалена цена
  • Ново
Вистинска Кожа Торбичка Рамо Појас Мобилен Телефон Случај Кеси За Huawei Колега РС Порше Дизајн,P20/P20 Pro/P20 Лајт,Нова 3и/2s
zoom_in

Вистинска Кожа Торбичка Рамо Појас Мобилен Телефон Случај Кеси За Huawei Колега РС Порше Дизајн,P20/P20 Pro/P20 Лајт,Нова 3и/2s

DEN 1140.00 1199.52

Износот
check Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Тоа е универзална случај Направени од вистинска кожа
Случај големина : 17.7x11.2x5cm, се работи за мобилен телефон големина помала или еднаква на 15.9x9cm
секој случај се доаѓа со појас за на рамо
Секој случај ќе биде без мало кутија, но ќе биде добро спакувана.

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајни
Тип:
Торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Бренд Име:
WEIYU
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Големина:
17.7x11.2x5cm

Слична стока во категоријата..