• Намалена цена
  • Ново
FSSOBOTLUN 4 стилови За Huawei Чест 6A Случај Луксузни Ultrathin Микрофибер Кожа телефон Ракав Торба Торбичка Маска
zoom_in

FSSOBOTLUN 4 стилови За Huawei Чест 6A Случај Луксузни Ultrathin Микрофибер Кожа телефон Ракав Торба Торбичка Маска

DEN 384.00 479.52

Износот
check Това е достапна


Компатибилен : За Huawei Чест 6 A
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон за Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Материјал:
Микрофибер
дизајн:
бизнис
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Микрофибер Кожа Ракав Маска
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
161*90
Компатибилен Бренд:
за Huawei Чест 6A
Тип:
Случај

Слична стока во категоријата..