• Намалена цена
  • Ново
CHEZVOUS Појас Торбичка Мобилен Телефон Торба за Samsung Галакси S8 S7 S6 работ S5 Спојувалка за Каиш Holster за iPhone7 6 8 плус X Мажи Половината Пакет
zoom_in

CHEZVOUS Појас Торбичка Мобилен Телефон Торба за Samsung Галакси S8 S7 S6 работ S5 Спојувалка за Каиш Holster за iPhone7 6 8 плус X Мажи Половината Пакет

DEN 319.00 335.52

Износот
check Това е достапна


CHEZVOUS Појас Торбичка Мобилен Телефон Торба за Samsung S8/S7 edge/S6 edge/S6/S5 Спојувалка за Каиш Holster за i Phone 7 6 8/plus X Mens Половината Пакет
Големина>>
[4.7 инчен] : 7.3x14.0x1.8cm,тежина : 73g.
за iphone 8 7 6 6s,
за samsung галакси S3 S4,
за xiaomi redmi 3 3x.
или со иста големина мобилни телефони.
[5.2 инчен] : 7.7x14.6x1.8cm,тежина : 84g.
за samsung галакси S8,s7,s6 работ,s6,s5
за i Phone X,
за Huawei p9,p8,чест 8,
за Sony z5 z4 z3,
за Xiaomi redmi 4,
или други иста големина мобилни телефони.
[5.5 инчен] : 7.8x15.3x1.8cm,тежина : 84g.
за samsung галакси s7 работ,
за Huawei p9 плус,чест 6 плус,
за LG G5 G4,
за Xiaomi redmi забелешка 3,note 2,
или други иста големина мобилни телефони.
[5.7 inch] : 8.0x15.8x1.8cm,тежина : 88g
одговара за 5.7 inch~6.0 инчен мобилни телефони.
за iphone 7 плус,6 плус 6s плус,8 плус
за Samsung galaxy Note 8/s8 плус/Забелешка 5 Забелешка 4,s6 работ плус,A9,A8,
за Huawei Колега 7 Колега 8,
или други иста големина мобилни телефони.
[Description] :
1. Материјал : Направен Од Висок Квалитет на СТП Кожа, Litchi се Зрнца,100% Сосема Нов.
2. Функција : СТП Кожа Торбичка , Нов Дизајн-Бизнис Стил. Скриени Магнетни Тока, Појас Торбичка.
3. Функција : Мобилен Телефон Кеси, Отворено Мода Половината Торба, Бизнис Класичната Половината Торба, Адвокатско Половината Пак,Комунални Појас Торбичка.
4. Функција : Совршен Целосна Заштита, Спречува Гребнатини и Штети На Вашиот Телефон.
5. Функција : Лесно да се носат , wholse цена.
Пакет : 1 buc торбичка (без мало пакет)
[Внимание] :
1.Ве молиме изберете вистинскиот Број на Моделот на вашиот телефон , доколку не ја знаете големината ,pls контактирајте со нас , ви благодариме .
2.Секоја Големина може да се користи за истата паметен телефон или под оваа големина на телефонот може да се користи.
3.Ве молиме Овозможи 1~2 mm грешка.
[БЕЛЕШКА 1] :
На слика во боја можеби малку поинаква од она што го добиваат , бидејќи кожа има различни ,но нашите кеси квалитет се исти. не грижете се.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за повеќе цел?
A : да,обично,20 парчиња може да се даде добра цена за вас.
П : зошто бродот за некои земји, па полека?
A : обично ,избравме различни превозот метод , бидејќи некои ги компанијата не може да работи добро како и обично.
поголемиот дел од стоката може да се земе за 15-45 дена. се разбира ,можете да контактирате со нас за да го смените вашиот faverite превозот метод,на пример : DHL,ТНТ,UPS-от,итн.

Материјал:
4.7 инчен, 5.2 инчен, 5.5 инчи, 5.7 inch
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Сјајна,Мат,Егзотични,Геометриски,Обична,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone X,iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
No
Тип:
Торбичка
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
CHEZVOUS
Големина:
4.7-5.7 inch
Карактеристики:
појас торбичка
Тип:
телефон торбичка појас
Стил 2:
мажите случаи за iphone
функција 1:
половината торба за телефонот
Карактеристика 2:
за iphone појас holster
Компатибилен Модел 1:
човекот телефон торбичка
Стилот 1:
за iphone 7 8 X случај
Број На Модел На:
телефон торба торбичка
Компатибилен Модел 2:
за samsung s 8
Стилот 3:
спојувалка за каиш holster
функција 3:
кожен појас торбичка

Слична стока во категоријата..