• Намалена цена
  • Ново
Моден TPU Мека случај За Samsung Галакси A8 плус 2018 случај покрие цртан филм Задниот Поклопец За Samsung Галакси A8plus 2018 школка случај
zoom_in

Моден TPU Мека случај За Samsung Галакси A8 плус 2018 случај покрие цртан филм Задниот Поклопец За Samsung Галакси A8plus 2018 школка случај

DEN 382.00 401.76

Износот
check Това е достапна

Моден TPU Мека случај За Samsung Галакси A8 плус 2018 случај покрие цртан филм Задниот Поклопец За Samsung Галакси A8plus 2018 школка 1. Производи Детали s : Мода TPU Мека случај За Samsung Галакси A8 плус 2018 случај покрие цртан филм Задниот Поклопец За Samsung Галакси A8plus 2018 школка 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Материјал:
TPU
Пакет:
Случај & Рака
Тип:
браник
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис,Транспарентна
Карактеристики:
За Samsung Галакси A8Plus 2018
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Ivibrate
Големина:
6.0
Sytle:
силикон случај маска
Број На Модел На:
за Samsung Галакси A8 Плус 2018
Екранот:
назад случај маска
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За Samsung Галакси A8Plus 2018
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден

Слична стока во категоријата..