• Намалена цена
  • Ново
R-само За iPhone X 10 Случај Луксузни 3D Тешко Мат Алуминиум Метал браник Рамка Оклоп Заштитна Shockproof Назад Телефон Случај Маска
zoom_in

R-само За iPhone X 10 Случај Луксузни 3D Тешко Мат Алуминиум Метал браник Рамка Оклоп Заштитна Shockproof Назад Телефон Случај Маска

DEN 945.00 1243.20

Износот
check Това е достапна


R-само За i Phone X 10 Случај Луксузни 3 D Тешко Мат Алуминиум Метал браник Рамка Оклоп Заштитна Shockproof Назад Телефон Случај Покрие Capa
Продажба На Точки>>
[Компатибилен Модел] : Совршено се Вклопува за iphone X 10
[Материјал] : Направена од Високо Квалитетни Алуминиумски Метал
[Боја] : Црна
[Функција] : Алуминиум Метал браник Тврд Оклоп Заштитни Врати Телефон Случај
[Стил] : Моден Викенд Мобилен Телефон Случај Покрие Торба Школка
[Функција] : Шок-Доказ | Отпорно На Гребење | Анти-Пропадна | Нечистотија-Отпорен На
[Голема Услуга] : Квалитет Увери | Брза Испорака | Ефикасна Communicati
Производ На Слики >>
Превозот>>(ве Молиме да ги прочитате овие 2 реченици подолу пред да нарачате)
Генерално "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" трае околу 60 дена пред пратката пристигнува во својата дестинација и за време на транспорт за испорака на информации не е trackable.
Така "Ali Express Стандард на Превозот" е предложен превозот метод, бидејќи тоа е многу повеќе, ПОБРЗО и СИГУРЕН.
По продажба на Услуги>>
1. Ако пакет пристигна скршени и оштетен објект ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, заедно со слики или видео записи што се потребни докази, откако оштетени е потврдено од страна на трета страна вашите пари ќе бидат целосно надоместени.
2. Треба да имате било какви прашања се однесува на ставката што сте ја купиле ние сме повеќе од среќни да ви даде нашата најдобра поддршка.
Повратни информации>>
1. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да се обезбеди пријатен странство шопинг искуство.
2. Ако нашиот производ ги исполнува вашите очекувања ве молиме да потрае неколку минути од вашиот презафатен распоред за да ни даде на 5-ѕвезда повратна информација, вашата поддршка ќе биде многу ценета.

дизајн:
Геометриски,Обична,Спорт,Метален
Тип:
браник
Карактеристики:
Додаток Алуминиум Метал браник Тврд Оклоп Назад Телефон Случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Големина:
5.8 inch
Бренд Име:
R-САМО
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Материјал :
Метал Алуминиум
Компатибилен Модел :
За iphone X 10
Функција :
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Квалитет :
ААА
Бои:
Црна
пакување :
кутија
превозот:
во рок од 4 дена
Стил:
високата мода
Применлив модел:
За iphone X луксузни Алуминиум Оклоп заштитна shockproof телефон случај
Применливи model1:
За iphone 10 луксузни 3D Алуминиум Оклоп заштитни Врати телефон случај

Слична стока во категоријата..