• Намалена цена
  • Ново
R-Само Бетмен Оклоп Случај За iPhone 7 Покрие Браник Луксузни Метал Елоксирани Алуминиумски Coque Capinhas Случај За iPhone 7 Плус Случај
zoom_in

R-Само Бетмен Оклоп Случај За iPhone 7 Покрие Браник Луксузни Метал Елоксирани Алуминиумски Coque Capinhas Случај За iPhone 7 Плус Случај

DEN 588.00 864.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот :
1. 100% R-САМО Сосема нов ,
2. Целосно Алуминиумска Рамка, но никогаш не ефект знак
3.360° заштита на вашиот паметен телефон .
4. Заштитете го вашиот паметен телефон од случајно капки,испакнатини
5. Лесен пристап до сите копчиња и контроли .Поддршка за отпечатоци идентификација .

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Пакет:
со пакување, без пакување
Бренд Име:
R-САМО
Тип:
браник
дизајн:
Мат,Спорт,Метален
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Големина:
4.7-5.5

Слична стока во категоријата..