• Намалена цена
  • Ново
За Samsung ГАЛАКСИ S5 S 5 G9006V Случај Покрие Силикони мека Задниот Капак на Телефонот Случај За Samsung S5 S 5 GALAXYS5 случај школка
zoom_in

За Samsung ГАЛАКСИ S5 S 5 G9006V Случај Покрие Силикони мека Задниот Капак на Телефонот Случај За Samsung S5 S 5 GALAXYS5 случај школка

DEN 363.00 382.56

Износот
check Това е достапна

За Samsung ГАЛАКСИ S5 S 5 G9006 V Случај Покрие Силикони мека Задниот Капак на Телефонот Случај За Samsung S5 S 5 GALAXYS5 случај школка 1. Производи Детали : За Samsung ГАЛАКСИ S5 S 5 G9006 V Случај Покрие Силикони мека Задниот Капак на Телефонот Случај За Samsung S5 S 5 GALAXYS5 случај школка 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Материјал:
силикон
дизајн:
Бизнис,Обичен
Тип:
браник
Големина:
5.1
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
А+Квалитет
Бренд Име:
Ivibrate
Компатибилен Бренд:
За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V
За:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај

Слична стока во категоријата..