• Намалена цена
  • Ново
2018 Лето Нови Модални Бремена жена облека Породилно облека Кратко Sleeve Т-маица Долг Тенок Голема Водат Мека
zoom_in

2018 Лето Нови Модални Бремена жена облека Породилно облека Кратко Sleeve Т-маица Долг Тенок Голема Водат Мека

DEN 698.00 767.52

Износот
check Това е достапна


(CM)
Големина
Биста
Стомакот
Должина
Препорачуваме тежина
М
80-95
85-100
74
L
85-100
90-105
74
XL
90-105
95-110
75
XXL
95-110
100-115
75
XXXL
100-115
105-120
76
- -_- -

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Бренд Име:
miscirocco
Материјал:
Модални
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
nt0329
Боја Стил:
Природна Боја
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Големина:
M L XL XXL XXXL
Јака Тип:
Круг јака
надвор од ракав:
cotta
Важат За Сезоната:
Лето

Слична стока во категоријата..