• Ново
Најновите Жени Секси Долна Облека Чипка Прашка Fishnet Шупливи Од Мрежа Еротска Долна Облека Дама Секси Babydoll Sleepwear Фустан Костими C8817
zoom_in

Најновите Жени Секси Долна Облека Чипка Прашка Fishnet Шупливи Од Мрежа Еротска Долна Облека Дама Секси Babydoll Sleepwear Фустан Костими C8817

DEN 153.12

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : Секси дизајн,100% Сосема Нов и Висок квалитет.Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси.Лесен и удобен за носење. На уникатен дизајн ја прави една жена повеќе секси.Изгледа многу Секси и привлечно!!! Спецификации : Тип : Teddies & Bodysuits Пол : Жените Големина : Една Големина Боја : Црна Материјал : Spandex,Најлон (1-4 cm отстапување постои поради различни мерење начин)
Мојот драг пријател : Добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат, ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 5 не можеше да се следи, и карго превоз време е релативно долго. Ако сакате да следење ве молиме одберете го режимот на логистика за кои се бара плаќање. Дали можете да изберете што пост,наредби повеќе од $ 5 може да се следи. Ако имате било какви прашања во текот на стоки приемот време, ве молиме да не ги достават на спорот, и да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни. 1) Пад на превозот : Ние обезбеди капка превозот услуга,испратите на вашиот clien адреса без нашата продавница информации. Effcient и безбедно. 2) Превозот Цена : Ние нудиме сите видови на превозот methids, како пост воздух mail,Aramex,DHL,Fedex,EMS и така натаму, зависи од дестинацијата и цел износ.Ако сакате да одредите превозот метод.ве молиме да го плати превозот цена. 3) Промоција : Цел износ >$200,ќе добијат бесплатни брза испорака,како DHl,Fedex,EMS. Можете да ја примите вашата нарачка во рок од 3-7 дена. Подолу е проценка на превозот брзина, ако се испрати преку пост воздух mail (99% производи се со бесплатен превозот)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ги aminute да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди , ние ќе го цениме тоа, ви благодариме!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
ДЕН ДЕН ЗАБАВА
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Тип:
Dobby
Број На Модел На:
C8817
Карактеристики 1:
секси женска долна облека babydoll
Карактеристики 2:
babydoll секси долна облека порно
Карактеристики 3:
nuisette секси топла
боја:
Црна

Слична стока во категоријата..