• Намалена цена
  • Ново
Пожари Мажите Спортски Чевли Отворено Лесни Патики За Пешачење Удобно Прекумерно 39-46 Машки Аква Чевли Мека Кул Човек Патики
zoom_in

Пожари Мажите Спортски Чевли Отворено Лесни Патики За Пешачење Удобно Прекумерно 39-46 Машки Аква Чевли Мека Кул Човек Патики

DEN 990.00 1942.08

Износот
check Това е достапна

Пожари Мажите Спортски Чевли Отворено Лесни Патики За Пешачење Удобно Прекумерно 39-46 Машки Аква Чевли Мека Кул Човек Патики
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Европски
35
36
37
38
39
40
41
42
Нога Должина(M M)
225
230
235
240
245
250
255
260
Земја
Мажите И Жените Големината На Табелата
САД
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
Европски
43
44
45
46
47
48
49
50
Нога Должина(M M)
265
270
275
280
285
290
295
300
Имајте на ум 1 : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.
Забелешка 2 : Нога Должина = insole должина ﹣ (1~1.5) CM
Забелешка 3 : испративме на чевли според Евра големина , Ако најдете постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира
Забелешка 4 : Застане директно на хартија, марк поени на најдолгата пред пети и пета, должината на две точки е метри должина.
Забелешка 5 : должината на левата нога и десната нога може да биде малку различен , ве молиме да се измери поголем. Забелешка 6 : Ако вашите нозе се размислува и широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. ако тие се тесни и тенка, ние ви препорачуваме да изберете една големина помала. ве молиме зависи од вас нога lenght да избор вашите чевли големина Ние ќе ви ги даде точна испорака според карактеристиките на чевли. на пример, ако вашиот нога должина е 25cm мажите чевли се избере ни големина 7.5( Европска големина 40) љубезно потсетник ако не сте сигурни дека ќе нога lenght ве молиме да се измери вашата нога lenght според следат методи драг пријател pls внимателно проверете ја големината на табелата укажуваат на тоа insole должина=нога должина+1.5 cm ако не се утврди големината на чевлите, ќе ве молам кажете ни што носат чевли големина во земјата, ние ќе испратиме правото големина на чевли правилно да ти Задоволството на Клиентите : Кога ќе примите чевли, Ако најдете Постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира. Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор.

Чевли Големина:
9.5, 8.5, 8, 7, 7.5, 10, 10.5, 11
Датум На Издавање:
Spring2018
Функција:
брзо сушење
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Пожари
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Спортски Чевли Стил:
Моден Патики
Кутија:
НЕ КУТИЈА
Трчање Боја:
Црна/Зелена/Браун
Моден Патики Превозот:
Бесплатен превозот
Се кандидира Чевли промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Спортски Чевли Сезона:
Лето
Спортски Чевли Категорија:
Спорт
Чевли Големина:
39-46
Чевли Број:
821
Спортски Чевли пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..