• Ново
1 Компјутер македонски-руски-Копче 3-Боја Жичен Switchable Светлото 104-Копче A877 Тастатурата за Играта & Office & Компјутер & Дома
zoom_in

1 Компјутер македонски-руски-Копче 3-Боја Жичен Switchable Светлото 104-Копче A877 Тастатурата за Играта & Office & Компјутер & Дома

DEN 558.24

Износот
check Това е достапна


Име на производ : 1 Компјутер македонски-руски-Копче 3-Боја Жичен Switchable Светлото 104-Копче A877 Тастатурата за Играта & Office & Компјутер & Дома
Карактеристики :
Позадинско осветлување дизајн, кул и полна со индивидуалност.
Прилагодливи позадинско осветлување на 3 бои и се прилагодува осветленоста на 3 нивоа, повеќе можности, повеќе флексибилни.
Големи копчиња,криви капи, совршено да се вклопи прсти.
Против пролизгување закрпи обезбеди силна адсорпција капацитет,ефикасно да се избегне да се движи кога играше.
Тешки и ергономски дизајн, сите се донесе играч радосен игри искуство.
Спецификации :
Позадинско осветлување боја : Црвена, виолетова и сина
Клучни живот : ≤10 милиони пати
Работат на струјата : ≤350m A
Работен напон : 5 V DC ± 0.5 V
За поддршка на системот : За Win7 / 8 / Vista / XP / 2000, за OSX 10.2
Боја : Црна
Материјал : ABS
Тастатура големина на : 47.5 * 18.5 * 2.0 cm / 18.7 * 7.3 * 0.8 во (L * W * H)
Тастатура тежина : 616.0 g /1.4 Lb
Пакет големина : 52.8 * 19.0 * 3.5 cm / 20.8 * 7.5 * 1.4 во (L * W * H)
Пакет тежина : 803.0 g / 1.8 Lb
Корисникот совет :
1. Постојат 3 прилагодливи backlighting бои (сина, пурпурна и црвена). Притиснете FN + SL за да се префрлите на бои.
2. Постојат 3 прилагодува осветленоста нивоа (33%, 66% и 100% ). Притиснете FN + ↑или FN +↓да се прилагоди на тоа.
Пакет листата :
1 * Тастатура
1 * упатство (англиски)
Продажбата услови & Услови 1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас. 2) Комуникација е важно. Ве молиме контактирајте со Продавачот за било какви проблеми и решенија. Продавачот ветување да ви одговори во рок од 24 часа. 3) Работно време : 09 : 00-18 : 00 , GMT+8,Хонгконг време. Од понеделник до сабота. Плаќање услови & Услови 1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам.Ви благодариме! Превозот/Поштенски услови & Услови 1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна. 2) Продавачот НЕМА да имаат одговорност за било каква загуба или штета по објавувањето производи. 3) Продавачот НЕ е одговорен за плаќање на царински давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цена на производот или на превозот обвиненија. 4) за Да избегнете дополнителни превозот цена, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот. 5) Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи. Враќање & Замена услови & Услови 1) Купувачот може да го врати производот во оригиналната пакет рок од 7 дена по приемот на тоа, ако купувачот не е среќен со неа.

Тастатура Стандард:
104 клучеви
Работата Стил:
Механички
Јазик:
Англиски
Стил:
Ергономија,Игри,Стандард,За Лаптоп
Примена:
Десктоп,Лаптоп,Број
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HXSJ
Врвка За Околу Поддршка:
No
Тип:
Жичен
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
A877

Слична стока во категоријата..