• Намалена цена
  • Ново
Фламинго Tapestry Обичај Дебели Микро Влакна Праска Сомот Европската Животинско Виси Ќебе Завеса Троседот Крпа Ѕид Дома Декорација
zoom_in

Фламинго Tapestry Обичај Дебели Микро Влакна Праска Сомот Европската Животинско Виси Ќебе Завеса Троседот Крпа Ѕид Дома Декорација

DEN 417.00 758.40

Износот
check Това е достапна


Сите производи се рачно шиење, таму може да има грешки за 1-3cm.
Сите производи се рачно шиење, таму може да има грешки за 1-3cm.

Големина:
150CMx100CM, 150CMx130CM, 200CMx150CM, 229CMx150CM
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Бренд Име:
СОН КУЌА
Чистење Тип:
Рака Мие
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Шема:
Печатени
Шема:
фламинго

Слична стока во категоријата..