• Ново
10 Челик Јазик Тапан Handpans Handpan Резервоарот,8 Белешки, Перница торба+2 mallets
zoom_in

10 Челик Јазик Тапан Handpans Handpan Резервоарот,8 Белешки, Перница торба+2 mallets

DEN 9552.00

Износот
check Това е достапна

10" Челик Јазик Тапан Handpans Handpan Резервоарот,8 Белешки, Перница торба+2 mallets Челик јазик тапани се здобива со популарност во целиот свет. Првично направена од празни резервоари пропан, овие нови Чакра Тапани хенк тапани се направени од богородица челик легура за чист тон. Дизајниран да се игра седи во скутот, на тапанот, исто така, ќе работат одлично во повеќето модерни том или стапица стои. Голем звук порта на дното на тапанот им овозможува на звук на проток преку. Различни отворањето на дното на тапанот може да варираат во обем се емитуваат од овој тапан. Оваа Чакра Тапани Handpan тапанот е рачно одбраната на целата белешки на C Големи размери кои се движат од 4 до 5 октава.
1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашето задоволство е наша цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
4 Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна.

Големина:
10
Тапан Комора Материјал:
Титаниум Алуминиумски
Дијаметар:
Стил:
Мултифункционален Сите-во-едно Тип
Тапан Подлога:
8
Поделени од страна на Тапан Број:
8
Тапан Глави Материјал:
Легура

Слична стока во категоријата..