• Ново
Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата Планината За KTM DUKE 390 RC390 2013-2017 ВОЈВОДАТА 200 RC200 2014- ВОЈВОДАТА 200 RC125 2014-17
zoom_in

Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата Планината За KTM DUKE 390 RC390 2013-2017 ВОЈВОДАТА 200 RC200 2014- ВОЈВОДАТА 200 RC125 2014-17

DEN 1013.76

Износот
check Това е достапна

8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia
Опис Состојба : 100% НОВ Производ Оригиналот : Кина Дел Име : Мотоцикл Табличка Заградата Носителот и мала Количина : 1 сет Fitment : Погоден за повеќето мотоцикли. Боја : Црна/Црвена/Сино/Зелено/Gold/Титаниум Материјал : Висок квалитет на CNC 6061 Алуминиум Забелешка : Пред да ја купите, ве молиме обратете се до големина за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот мотор.

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
PH-004-
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
507.4g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
Is_customized:
Yes
посебни перформанси:
Мотоцикл Табличка Заградата Носителот и светлина
боја:
Црна/Црвена/Зелена/Портокал/Сива/зелена/gold/сино
Вклучуваат:
3piece LED светло и регистарскиот Број, Плоча на Држачот за Монтирање на Заградата
Состојба:
Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
Fitment:
Универзален за сите мотоцикли
Е Coustomized:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач

Слична стока во категоријата..