• Намалена цена
  • Ново
СТП Кожа Случај Стојат Покритие За Samsung Galaxy Tab E 9.6 СМ-T560NU,T560,T561 Таблет КОМПЈУТЕР Прекрасна Цртан филм Меки Силиконски TPU Назад
zoom_in

СТП Кожа Случај Стојат Покритие За Samsung Galaxy Tab E 9.6 СМ-T560NU,T560,T561 Таблет КОМПЈУТЕР Прекрасна Цртан филм Меки Силиконски TPU Назад

DEN 509.00 565.92

Износот
check Това е достапна


Сите производи за поддршка на големо.
Ако е потребно, контактирајте со сервисот!
Опис
100% сосема нов & компатибилни со вашиот Таблет.
случај Само се Вклопуваат За Samsung Galaxy Tab E 9.6" СМ-T560 NU,СМ-T560,СМ-T561
( Не Одговара Другиот Модел )
Ве Молиме Проверете Со Вашиот Таблет Модел Пред Да Го Купите!!!
Моден Стил . Добар избор.
Материјал : СТП+Мека TPU Назад
пакување : opp вреќа пакување
1 x Случај САМО.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.. ***************

Бренд Име:
HUWEI
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab E СМ-T560NU,СМ-T560,СМ-T561
Пакет:
No
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Мека
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab E СМ-T560NU,СМ-T560,СМ-T561
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6

Слична стока во категоријата..