• Ново
Myslc Печатени Покритие за BQ 1045G/1008G/1007/1051G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај
zoom_in

Myslc Печатени Покритие за BQ 1045G/1008G/1007/1051G 10.1 инчен Таблет Универзална СТП Кожа Стојат Случај

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна


Пакетот вклучува : 1 buc кожа случај
Пријателски потсетник
1. Како што е универзалната случај,па нема камера дупка
2. Ве молиме споредете го вашиот уред со големина на производи' внимателно пред ставање на ред.
3. Ако не можете да се сигурни дали случај одговара на вашиот таблет или не, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи ред
4. ние не сме одговорни за вашите погрешна цел

Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
19.4cm
Должина:
26.2cm
Модел Компатибилност:
За BQ 1045G/1008G/1007/1051G
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
KXW03160260PCLC
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc

Слична стока во категоријата..