• Ново
Симпатична Swan Магнет СТП Кожа Случај прекривачот За iPad Про 9.7 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај За Новиот ipad 9.7 2017 IPAD4
zoom_in

Симпатична Swan Магнет СТП Кожа Случај прекривачот За iPad Про 9.7 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај За Новиот ipad 9.7 2017 IPAD4

DEN 1103.52

Износот
check Това е достапна

Магнет СТП Кожа Случај прекривачот За i Pad Про 9.7" 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај За Новиот ipad 9.7 2017
Истиот случај за iphone 5 se 6 6s 7 8 плус iphone x
Известување >>>
Драг пријател
ако имате било каков проблем
ве молиме слободно контактирајте со нас
не се отвори спорот
И ве молам потврдете го вашиот таблет модел пред да го поставите цел
можете да проверите модел како и на овој начин
Проверете можете модел пред да го поставите цел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Бренд Име:
newcool
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Функција:
Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Apple iPad Про 9.7
Шаблон Тип:
Флорални
боја:
Како се покаже слика
Compatiable модел 1:
За iPad Про 9.7 Таблет
Compatiable модел 2:
За Apple iPad Mini 1 2 3 4 Mini2 Mini4 7.9 Таблет
Compatiable модел 3:
За Apple iPad 2 3 4 5 6 Воздух 1 Воздух 2
Функција:
Подарок за љубителите , девојки , дете , роденденски подарок , подарок chrismas
Функција:
Smart Magnitic Кожа Случај
погоден:
За Новиот ipad 9.7 2017 A1822 A1823
подарок:
за iphone 5 5s se 6 6s 7 8 X плус телефон случај
Compatiable модел 4:
за ipad про 10.5 10.5 A1701 A1709 2017

Слична стока во категоријата..